Lososový olej pes/kocka Grizzly Wild Salmon 125ml

Vaše cena:
179 Kč
Skladem u dodavatele
Výrobce:
 
Katalogové číslo:
00-04/00841 
Dostupnost:
Pobočka Uh. Hradiště:
do 3 dnů od objednání

Lososový olej pes/kocka Grizzly Wild Salmon 125ml

CELÝ POPIS →

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?

Články v našem magazínu

Prohlédněte si náš blog se zajímavými články. Zobrazit články →

Máte dotaz?

Chcete se zeptat? Radi Vám pomůžeme. Zeptejte se nás →

Dotazy zákazníků

U tohoto produktu máme v diskuzi 1 komentář... Zobrazit komentáře →
Podrobný popis
Recenze a hodnocení
Komentáře a odpovědi

Jemný, ciste prírodní lososový olej pripravený z volne žijících aljašských lososu. Grizzly Salmon Oil obsahuje velké množství zdraví prospešných Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA a soucasne prirozene nízký obsah Omega-6 mastných kyselin.

Grizzly Salmon Oil je vyráben výhradne z volne žijících aljašských lososu. Je pripravován zároven s filety urcenými pro lidskou spotrebu. Lososový olej si prirozene zachovává vyváženou smes hodnotných mastných kyselin, což je podporeno pridáním ciste prírodního extraktu z rozmarýnu. Obsahuje podstatné antioxidanty a stopy vitamínu, které se bežne vyskytují v lososech. Náš ciste prírodní produkt neovlivní príjem vitamínu z jiných zdroju. Ty správné omega-3 mastné kyseliny pochází z ryb! Grizzly Salmon Oil je doplnek stravy bohatý na EPA a DHA – tech správných Omega-3 mastných kyselin. Doporucená denní dávka oleje Grizzly Salmon Oil obsahuje približne 500 až 2.500 mg techto duležitých mastných kyselin, podle hmotnosti vašeho psa. Metabolismus vašeho psa zpracovává tyto živiny okamžite, bez predchozí konverze. Oproti tomu Omega-3 mastné kyseliny rostlinného puvodu, napr. ty obsažené ve lneném semínku, musí být premeneny ješte pred jejich zpracováním v tele. Tento proces je ovšem velmi neefektivní a muže mít za následek, premenu pouze 5–15% mastných kyselin rostlinného puvodu. Omega-6 mastné kyseliny Pokud podáváte vašemu psu Grizzly Salmon Oil dostává približne 50 až 300 mg kyseliny linolové, nepostradatelné Omega-6 mastné kyseliny. Ostatní Omega-6 mastné kyseliny jsou prítomné ve velmi malém množství. Tyto prirozene se vyskytující kyseliny jsou jako dvousecná zbran. Na jedné strane je kyselina linolová pro vašeho psa nezbytná, protože si ji jeho metabolizmus nedokáže sám vyprodukovat. Na druhou stranu velké množství nevyvážených Omega-6 mastných kyselin prokazatelne zvyšuje riziko zánetlivých onemocnení, artritidy, ztuhnutí kloubu a oslabení imunitního systému.

Prozatím nebyly vloženy žádné recenze!
Odeslat komentář
Chci se také na něco zeptat
Kloubní onemocneni u pejska
Dušková | 28.02.2020
Dobrý den, máme fenku malého pudlíka, která má od narození problémy s klouby, má luxaci patel, dáváme ji Alavis msm+glukosamin sulfát, zatím běhá, ale skákat nemůže. Slyšela jsem, že existuje na nemocné klouby např lososový olej apod. Můžete mně poradit, co bychom ještě mohli pejskovi přidat? Děkuji za radu Dušková
Odpověď z Chovatelské potřeby pro psy a kočky
29.02.2020

Dobrý den, poradila bych vám Geloren pro psy, ale ten je teď momentálně nedostupný. Kolegyně používá pro pejska na klouby tablety Alavis Canabiflex a je velice spokojená. Podle mého názoru nemá lososový olej až tak velký účinek na klouby, spíše na zkvalitnění srsti.

Jsme na facebooku!

Přidejte se k nám a získejte informace o slevách a akcích z první ruky!

Magazín můj mazlíček

Přihlaste se k odběru novinek a naše nejlepší články budeme zasílat rovnou do vaší e-mailové schránky.