Bio Kill 2,5mg/ml kožní spray a.u.v. spr 100 ml

Běžná cena
199 Kč
Vaše cena:
179 Kč
Skladem u dodavatele
Výrobce:
 
Katalogové číslo:
00-24/85322 
Dostupnost:
Pobočka Uh. Hradiště:
do 3 dnů od objednání

Bio Kill 2,5mg/ml kožní spray a.u.v. spr 100 ml

CELÝ POPIS →

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?

Články v našem magazínu

Prohlédněte si náš blog se zajímavými články. Zobrazit články →

Máte dotaz?

Chcete se zeptat? Radi Vám pomůžeme. Zeptejte se nás →

Dotazy zákazníků

U tohoto produktu máme v diskuzi 0 komentářů... Zobrazit komentáře →
Podrobný popis
Recenze a hodnocení
Komentáře a odpovědi

BIO KILL 2.5 mg/ml kožní sprej 100 ml je prípravek proti ektoparazitum (blechy, vši, klíštata, roztoci) u psu, morcat, krecku a exotických ptáku; proti hmyzu (mravenci, mouchy, pavouci) a slouží také k dezinsekci kotcu a hnízd.

Složení:

Permethrinum 2,5 mg v 1 ml spreje. Natrii citras dihydricus, Alcohol benzylicus, Paraffinum liquidum, Polysorbatum 20, Polysorbatum 85, kalcium alkylbenzensulfonát v 2-ethylhexanolu, Aqua purificata.

Použití:

Použití prípravku u jednotlivých typu zvírat: Pes – zablešení, zavšivení, napadení klíštaty a klíštáky, dravcíkovost, napadení všenkami, trichodektóza. Exotictí ptáci – napadení klíštaty, napadení klíštáky, zablešení, vápenka, cmelíkovost. Krecek – napadení klíštaty, zablešení, napadení trudníky, prevence napadení svrabovkou kocicí. Morce – napadení klíštaty, zablešení, napadení trudníky, napadení svrabovkou kocicí. Prevence miáz a napadení bodavým a obtížným hmyzem – komári, muchnicky, pakomári, ovádi, mouchy, tiplíci. Sanace prostredí – sprej pusobí též v rámci prevence napadení výše uvedenými druhy.

Nepoužívat u kocek – prípravek je pro kocky toxický. Zamezte možnému styku kocek se psy, kterí jsou ošetreni prípravkem. Prípravek je toxický pro vcely, plazy a ryby. Nekontaminujte jim vodní toky a oštrením zvíratum nedovolte 12 hodin po ošetrení plavání ve vodních tocích s výskytem ryb.

Pred použitím dobre protrepat. Prípravek muže dráždit kuži, sliznice a alergizovat. Po aplikaci se doporucuje po dobu 12–24 hodin omezit manipulaci se zvíraty, zejména se nedoporucuje s ošetrenými zvíraty spát. Zabrante kontaktu detí s ošetreným zvíretem po dobu 24 hodin.

Dávkování:

Zvírata: prostredek se aplikuje proti smeru srsti a perí, až se jejich kuže (perí) navlhcí. Dlouhosrstá zvírata se soucasne kartácují. 10 mg permethrinu (tj. 4 ml prípravku) na 1 kg hmotnosti zvírete = 20 stisku aplikacní pumpy na 1 kg ž.hm. zvírete. Sanace prostredí: vystríkávají se do vlhka asi 25 ml/m2 (125 stisknutí aplikacní pumpy). Aplikace na klece, boudy, stání a stáje. Postrik se opakuje v prípade potreby za 1–2 týdny.

Urceno k zevnímu použití, není urceno pro potravinová zvírata.

Prozatím nebyly vloženy žádné recenze!
Odeslat komentář
Chci se také na něco zeptat
Prozatím nebyly vloženy žádné komentáře!

Jsme na facebooku!

Přidejte se k nám a získejte informace o slevách a akcích z první ruky!

Magazín můj mazlíček

Přihlaste se k odběru novinek a naše nejlepší články budeme zasílat rovnou do vaší e-mailové schránky.