SCALIBOR antip.obojek 65cm

Běžná cena
419 Kč
Vaše cena:
399 Kč
ks
Již se neprodává
Centrální sklad
Výrobce:
 
Katalogové číslo:
00-14/3745 
Dostupnost a dodání
Pobočka Uh. Hradiště:
do 3 dnů od objednání
V centrálním skladu máme vše, co se nám nevešlo do prodejen. Když si budete objednávat, tak prosím počítejte s tím, že zboží z centrálního skladu nejprve převezeme k nám na prodejnu a pak budeme expedovat k Vám.

SCALIBOR antip.obojek 65cm

CELÝ POPIS →

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?

Články v našem magazínu

Prohlédněte si náš blog se zajímavými články. Zobrazit články →

Máte dotaz?

Chcete se zeptat? Radi Vám pomůžeme. Zeptejte se nás →

Dotazy zákazníků

U tohoto produktu máme v diskuzi 1 komentář... Zobrazit komentáře →
Podrobný popis
Recenze a hodnocení
Komentáře a odpovědi

Obojek Scalibor Protectorband je odolný vuci vode a príležitostný kontakt s vodou neomezuje jeho úcinnost. Psa by jste nicméne prvních pet dnu po nasazení obojku Scalibor Protectorband nemeli koupat, aby se úcinná látka mohla rovnomerne a rychle rozšírit po jeho pokožce. Voda nicméne úcinku obojku Scalibor Protectorband nevadí.

Obojek Scalibor Protectorband spolehlive odpuzuje nebo usmrcuje parazity u psu jako jsou klíštata, pakomári, blechy a komári, ale pro psa i cloveka zustává pachove neutrální. Se snášenlivostí nejsou problémy. Scalibor Protectorband se dá bez problému použít již od 7 týdnu veku psa a to i u brezích a kojících fen.

Výzkumy prokázaly, že denní množství deltamethrinu prijímané orálne pri hlazení psa a s tím spojeným olizováním rukou a prstu je i pri 100% dávce hluboko pod akceptovatelným denním maximem.

Obojek Scalibor Protectorband obsahuje úcinnou látku deltamethrin, která spolehlive chrání psy proti klíštatum, blechám, pakomárum (Phlebotomus perniciosus) a komárum (Culex pipiens pipiens). Zároven zajištuje spolehlivou ochranu Vašeho psa pred onemocneními, která klíštata a komári prenášejí jako je babesióza, ehrlichióza, lymeská borelióza, klíštová encefalitída, leishmanióza a dirofilarióza. Obojek Scalibor má následující úcinky:

repelentní úcinek: Telo takto ošetreného hostitele parazity odpuzuje. úcinek proti bodnutí: Zabranuje bodnutí. ochromující úcinek: Zpusobuje ochromení parazitu. usmrcující úcinek: Dochází k usmrcení parazitu.

Deltamethrin patrí ke skupine pyretroidu, které jsou známy svými okamžitými odpuzujícími (repelentními) a rychle usmrcujícími (insekticidní­mi/akaricidní­mi) úcinky na parazity.

Pod pojmem repelentní úcinek chápeme odpuzující úcinek úcinných látek na klíštata a hmyz, který u psu ošetrených tímto prostredkem zabranuje usazování, bodnutí nebo kousnutí parazitu. Úcinná látka se po nasazení obojku Scalibor Protectorband rovnomerne rozšírí po kuži zvírete. Paraziti po krátkém kontaktu s úcinnou látkou vykazují poruchy koordinace s následným ochrnutím (Knock-Down-Effekt) a rychlou smrtí. Tím se zabrání napadání hostitele parazitem a možnému prenosu onemocnení na další psy, kterí nebyli takto ošetreni, nebo na cloveka.

UPOZORNENÍ: NEPOUŽÍVEJTE U KOCEK A RADEJI ANI U PSU ŽIJÍCÍCH S KOCKAMI VE SPOLECNÉ DOMÁCNOSTI! UCINNÁ LÁTKA JE PRO KOCKY TOXICKÁ!

Nasazení obojku Scalibor Protectorband: Soustavné a efektivní uvolnování úcinné látky zajistí pouze správne upevnený obojek. Cílem je dodržet co možná nejvetší kontaktní plochu mezi obojkem a povrchem krku psa po celou dobu nošení. To zajistíte upevnením obojku tak, aby se Vám mezi obojek a krk vešly dva prsty. Zbytek odstrihnete asi 5 cm od spony. U rostoucích psu se pak délka obojku bez problému prizpusobí rostoucímu obvodu krku.

Úcinná látka se po nasazení obojku Scalibor Protectorband rovnomerne rozšírí výhradne na kuži psa. Pronikne z obojku do lipidové vrstvy kuže psa a rozšírí se po celém tele. Plná úcinnost obojku Scalibor Protectorband je zajištena již na zacátku druhého týdne nošení. Ochrana, kterou Scalibor® Protectorband zajištuje, trvá až 6 mesícu.

Prozatím nebyly vloženy žádné recenze!
Odeslat komentář
Chci se také na něco zeptat
dotaz na antiparazitální obojek
Lucie Hrochová | 01.07.2019
prosím je obojek zn. Scalibor účinný také proti blechám? Informace v popisech na různých webech se liší a na krabičce - foto jsou uvedena pouze klíšťata, komáři a pakomáři. děkuji za odpověď.
Odpověď z Chovatelské potřeby pro psy a kočky
01.07.2019

Dobrý den, mají novou recepturu a v téhle by měla byýt ochrana i na blechy pěkný den obchod u zvířátek :-)

Jsme na facebooku!

Přidejte se k nám a získejte informace o slevách a akcích z první ruky!

Magazín můj mazlíček

Přihlaste se k odběru novinek a naše nejlepší články budeme zasílat rovnou do vaší e-mailové schránky.