Acana Dog Puppy Junior Heritage 6kg

Běžná cena
929 Kč
Vaše cena:
879 Kč
Skladem u dodavatele
Výrobce:
Acana 
Katalogové číslo:
00-16/50068 
Dostupnost:
Pobočka Uh. Hradiště:
do 3 dnů od objednání

Acana Dog Puppy Junior Heritage 6kg

CELÝ POPIS →

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?

Články v našem magazínu

Prohlédněte si náš blog se zajímavými články. Zobrazit články →

Máte dotaz?

Chcete se zeptat? Radi Vám pomůžeme. Zeptejte se nás →

Dotazy zákazníků

U tohoto produktu máme v diskuzi 0 komentářů... Zobrazit komentáře →
Podrobný popis
Recenze a hodnocení
Komentáře a odpovědi

ACANA PUPPY & JUNIOR je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je urceno pro štenata a mladé psy stredne velkých plemen (plemena od 9 kg do 25 kg váhy psa v dospelosti).

Štenata jsou od prírody masožravci, což znamená, že jim vyhovuje potrava bohatá na ruzné druhy masa a menší množství ovoce, zeleniny a travin.

Proto je každá granule ACANA PUPPY & JUNIOR doslova nabita masem potravinárské kvality (60 %), zahrnujícím volne chovaná kurata, celá vejce z místních farem a tichomorské lososy lovené u kanadského Vancouver Island. Tyto suroviny se DENNE DODÁVAJÍ CERSTVÉ – zásadne tedy nejsou mražené a neobsahují konzervacní prostredky.

Krmivo ACANA obsahuje více proteinu a méne sacharidu. Lépe tak odpovídá prirozené strave vašeho štenete. ACANA dále neobsahuje žito, pšenici, kukurici a lepek, jež casto zpusobují poruchy zažívání u štenat a vyznacuje se místními druhy ovoce, zeleniny a rezaným ovsem z Alberty — zdravými sacharidy s nízkým glykemickým indexem bohatými na betaglukany, jež jsou pro citlivý žaludek Vašeho štenátka naprosto ideální.

Cerstvý, zásadne nemražený tichomorský losos je vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega-3 (EPA a DHA). Tyto kyseliny podporují imunitu, zdraví kuže a lesklou srst Vašeho štenete.

Organická morská zelenina a prérijní byliny vcetne jalovce a korene proskurníku jsou prírodním zdrojem antioxidantu a fytoživin, které podporují metabolismus a vyživují celé telo.

Krmivo svetové úrovne ACANA se vyrábí z nejlepších a nejcerstvejších kanadských surovin v ocenené rodinné továrne nacházející se ve slunné Alberte. Když si prostudujete jednotlivé prísady, urcite nám dáte z

Prozatím nebyly vloženy žádné recenze!
Odeslat komentář
Chci se také na něco zeptat
Prozatím nebyly vloženy žádné komentáře!

Jsme na facebooku!

Přidejte se k nám a získejte informace o slevách a akcích z první ruky!

Magazín můj mazlíček

Přihlaste se k odběru novinek a naše nejlepší články budeme zasílat rovnou do vaší e-mailové schránky.